Mezőkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 

Szent Imre Tagiskola

logo

 • TE SZEDD! Akció
 • Karácsony
 • Farsang
 • Március 15.
 • Diáknap
 • Diáknap
 • Dél-Borsodi Madarak és Fák Napja
 • Egészségnap - aerobic
 • Egészségnap - fűszerfelismerés
 • Egészségnap - egészséges termékek
 • Egészségnap - Főzzünk együtt!
 • Szent Imre Napok - vetélkedők
 • Szent Imre Napok - versenyek
 • Szent Imre Napok - A "csúcson" - Bükkzsérc

Szent Imre Napok 2017

Iskolánkban már hagyomány, hogy minden év októberében a névadónk tiszteletére rendezett több napos rendezvényen, megannyi versenyen, vetélkedőn mérhetik össze tudásukat iskolánk tanulói.SzentI150

A Szent Imre Napok keretei között 19 verseny, vetélkedő és kirándulás szerepelt a programok között. Gyakorlatilag az iskola valamennyi tanulója részt vett valamelyik rendezvényen. 52 egyéni és 13 csapat osztozott a dobogó 1.-2.-3. helyén. Ez is bizonyítja, hogy „van élet a tanórán” kívül is. Nekünk, a Szent Imre Tagiskola pedagógusainak ezzel a programsorozattal nemcsak az a célunk, hogy a tanóra kereteiből kiszakadva sok-sok versenyt rendezzünk, hanem az is, hogy erősítsük tanulóink közösségünk iránti felelősségét és mindazt, amit névadónk, Szent Imre herceg életében fontosnak tartott: jelesül a műveltség iránti vágyat, a szeretet gyakorlását, a becsületességet, az igaz hitet és a jócselekedetet. Élete példa lehet mindenki számára.

SzentI24

Mindenképpen az a célunk, hogy ezt a jó gyakorlatot a jövőben is tovább vigyük, kiegészítve minden évben újabbnál újabb, érdekesebbnél érdekesebb versenyekkel, vetélkedőkkel. Ezúton szeretném megköszönni a segítséget a kollégáknak és a szülőknek. A jövőben pedig még inkább számítunk a szülők részvételére, hogy gyermekeinknek még tartalmasabb, érdekesebb, szórakoztatóbb programokat tudjunk szervezni.

A versenyeken legjobban szereplők névsora ide kattintva tekinthető meg! (A képek megtekinthetők a galériában.)

 

Nyomtatás E-mail