Mezőkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 

Szent Imre Tagiskola

logo

 • TE SZEDD! Akció
 • Karácsony
 • Farsang
 • Március 15.
 • Diáknap
 • Diáknap
 • Dél-Borsodi Madarak és Fák Napja
 • Egészségnap - aerobic
 • Egészségnap - fűszerfelismerés
 • Egészségnap - egészséges termékek
 • Egészségnap - Főzzünk együtt!
 • Szent Imre Napok - vetélkedők
 • Szent Imre Napok - versenyek
 • Szent Imre Napok - A "csúcson" - Bükkzsérc

Európai Unió Iskolagyümölcs és Iskolazöldség Program

P1150927Tanulóink is részt vesznek az Európai Unió Iskolagyümölcs és Iskolazöldség Programjában, melynek célja, hogy növelje a gyümölcs- és zöldségfogyasztást a gyerekek körében. A gyümölcsöket és a zöldségeket a program ingyen biztosítja. 2017. szeptember 26-29. között iskolánk tanulói zöldségeket, és gyümölcsöket is kóstolhattak tízóraijuk mellé.

Nyomtatás E-mail